Криворожани просять Порошенка підписати закон щодо позачергових виборів - 06.01.2016 01:39 — Новини Укрінформ
Криворожани просять Порошенка підписати закон щодо позачергових виборів

Криворожани просять Порошенка підписати закон щодо позачергових виборів

1522
Ukrinform
Жителі Кривого Рогу почали збирати підписи під зверненням до президента України Петра Порошенка з проханням підписати ухвалений Верховною Радою закон № 3613 про проведення 27 березня 2016 року у Кривому Розі позачергових виборів міського голови.

Електронну петицію за перший день збору підписів підписали понад 200 осіб.

«Верховна Рада ухвалила закон про перевибори міського голови в нашому місті, зважаючи на те, що попередні пройшли з зухвалими фальсифікаціями та нахабним цинізмом із боку чинного міського голови та його команди, коли виборцям просто «плюнули в обличчя» і насміялися з закону, з Конституції, гарантом якої є Президент. Сьогодні рішення Верховної Ради має підписати спікер Верховної Ради Гройсман Володимир Борисович та президент Порошенко Петро Олексійович. Ми з великим сподіванням чекаємо на цей крок», – мовиться у зверненні, текст якого оприлюднив один із активістів Криворізького Автомайдану Антон Кравченко.

За словами ініціаторів, підписи спікера й президента під рішенням щодо виборів мера «будуть свідчити про те, що влада і народ єдині у своєму бажані працювати на розбудову країни».

Нагадаємо: за офіційними даними Центральної виборчої комісії, під час повторного голосування на виборах 15 листопада у Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосувало 49,25% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 48,83%. Різниця між кандидатами – 752 голоси. Упродовж кількох тижнів у місті тривали акції проти визнання результатів виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>