Міносвіти провело пробне тестування з англійської мови

Міносвіти провело пробне тестування з англійської мови

1493
Ukrinform
Міністерство освіти та науки України спільно з міжнародним видавництвом MM Publications провели пробне тестування з англійської мови учнів одинадцятих класів з метою підготовки відповідних завдань до ДПА 2016.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки. 

"У тестуванні взяли участь 60 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 26 школярів  вивчали англійську мову поглиблено, а 32 майбутні випускники – за загальною програмою відповідно", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають представники видавництва MM Publications, це тестування проводилося з метою розробки та адаптації тестів до української системи навчання. У лютому планується провести друге тестування, в якому будуть задіяні школярі з багатьох регіонів України.

"Пробне тестування є необхідним етапом в процесі розробки екзаменаційних матеріалів, оскільки це дозволить розробникам тестів покращити їх адміністрування, визначити потрібний час на виконання та створити чіткі інструкції як для школярів, так і для вчителів, що будуть перевіряти завдання", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, що 23 листопада Міністерство освіти і науки України підписало з міжнародним видавництвом MM Publications Меморандум щодо реалізації спільного проекту з розробки державної підсумковою атестації (ДПА) для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік.

Зокрема MM Publications в рамках угоди забезпечить міністерство вимогами та специфікаціями, необхідними для розробки змісту екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови та надасть методичну підтримку навчальним закладам України.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-