Батькам віддали тіло українського підлітка, по-звірячому вбитого на Кубані

Батькам віддали тіло українського підлітка, по-звірячому вбитого на Кубані

Ексклюзив
4698
Ukrinform
Батьки отримали тіло українського підлітка Віталія Попа, по-звірячому вбитого на Кубані.

Про це розповів кореспонденту Укрінформу адвокат Олександр Попков.

"Сьогодні батькам віддали тіло загиблого Віталія Попа. Його вже повезли на похорон в Україну", - повідомив він.

Попков також розкрив деякі подробиці справи. Спочатку Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) Росії з цього приводу дала коментар, що, нібито, підлітки в колонії підняли бунт, який було придушено. Однак кубанські громадські діячі не повірили цим повідомленням і поїхали на місце розбиратися. З'ясування істинних обставин побиття семи новоприбулих ув'язнених тривало тиждень.

Після цього ще якийсь час приховувалася інформація про громадянство Віталія Попа через побоювання міжнародного скандалу. Спочатку було відомо лише те, що у нього був сильний західно-український акцент. Коли знайшли батьків підлітка і підтвердилася інформація про українське громадянство, родичів вмовляли не везти синове тіло в Україну, а тихо поховати на Кубані. Але батьки проявили наполегливість і домоглися свого.

Нагадаємо, 25 листопада у Білореченській виховної колонії на Кубані був по-звірячому вбитий український підліток Віталій Поп. Коли він з групою в сім осіб прибув для відбування терміну в колонії, всіх "новеньких" почали бити. Віталія били більше інших, в тому числі і через походження. Батьки півтора тижні не могли отримати тіло загиблого, щоб поховати його в Україні.

Фото: РІА Новости


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-