Нагрудний знак поліцейського дозволили фотографувати

Нагрудний знак поліцейського дозволили фотографувати

Укрінформ
Закон “Про Національну поліцію” не обмежує право журналістів чи інших громадян фільмувати або фотографувати поліцейських, більше того, будь-хто має право фіксувати за допомогою технічних засобів нагрудний знак поліцейського. 

Про це повідомляє сайт Інституту масової інформації (ІМІ).

"Новий закон “Про Національну поліцію” не обмежує право журналістів чи інших громадян фільмувати або фотографувати поліцейських", - йдеться у повідомленні.

Згідно з новим законом, і журналісти, і будь-які громадяни, також мають право фіксувати за допомогою технічних засобів нагрудний знак поліцейського. Про це йдеться у статті 20 Закону України “Про Національну поліцію”, який набрав чинності 7 листопада.

В ІМІ зазначають, що новий закон також дозволяє ідентифікувати поліцейських підрозділу спеціального призначення, оскільки відтепер номер нагрудного знака додатково буде зазначатися на однострої і на шоломі так, щоб його було можливо прочитати або зафіксувати за допомогою технічних засобів (крім випадків, коли такі поліцейські відповідно до рішень уповноважених осіб поліції виконують завдання в режимі секретності).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-