В МЗС встановили «стілець Сенцова»

В МЗС встановили «стілець Сенцова»

3967
Ukrinform
Усі іноземні делегації відсьогодні проходитимуть поряд із "режисерським стільцем Олега Сенцова" як символом необхідності звільнити українських політичних в'язнів на території РФ.

Про це заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба під час презентації інсталяції FREEDOM на підтримку Олега Сенцова та інших українських політичних в'язнів у Міністерстві закордонних справ України у вівторок в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З сьогоднішнього дня всі іноземці, які відвідуватимуть МЗС для проведення переговорів всіх рівнів, включаючи міністрів закордонних справ проходитимуть повз режисерський стілець Олега Сенцова", - зазначив він.

За його словами, це буде нагадування про те, що Олег Сенцов є режисером, якого незаконно викрала і утримує Росія, і те, що він має сидіти не на лаві в російській в'язниці, а на режисерському стільці і знімати кіно.

Кулеба підкреслив, що звільнення українських політичних в'язнів має залишатися на порядку  денному не тільки зовнішньої політики України, але і порядку денному наших партнерів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-