Обов'язкового ЗНО з іноземної мови не буде – Міносвіти

Обов'язкового ЗНО з іноземної мови не буде – Міносвіти

Укрінформ
Враховуючи численні звернення громадян, Міністерство освіти та науки змінило форму проведення оцінювання знань з іноземної мови випускників у наступному році та терміни складання ЗНО.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрій Кононенко.

"Українська мова, історія або математика будуть обов'язково проводитися у формі ЗНО, а іноземна мова теж обов'язково, але вона буде не у формі ЗНО, а пройде як звичайна державна підсумкова атестація. Так як вона проводилася завжди, але для всіх",- сказав Кононенко.

За його словами, змінити форму проведення оцінювання знань з іноземної мови вирішили через численні звернення до міністерства батьків та громадських організацій.

Кононенко також повідомив, що терміни складання ЗНО випускниками загальноосвітніх шкіл також змінено.

"Розпочнеться ЗНО з 5 травня, зроблено це у зв'язку з тим, що на обробку результатів з української мови потрібно багато часу", - сказав він, додавши, що відповідний наказ Міносвіти оприлюднений на сайті відомства.

Раніше згідно з наказом Міністерства освіти та науки № 940 від 16 вересня державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх середніх шкіл планувалося  провести з 16 по 30 травня 2016 року з трьох предметів у формі ЗНО - українська мова та література, іноземна мова, історія або математика (на вибір учня).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-