Інтелектуали з усього світу приїхали "Мислити з Україною"

477
Ukrinform
Інтелектуали, дослідники, письменники та митці з усього світу приїхали у Київ на конференцію "Мислити з Україною", щоб висловити солідарність із державою.

Про це на прес-конференції у Києві повідомив один з її учасників американський історик Тімоті Снайдер, передає кореспондент Укрінформу.

"Передусім конференція "Мислити з Україною" для того, щоб показати солідарність, щоб показати, що Київ є містом, у яке хочуть приїхати люди з усього світу - частково тому, що ми хочемо бути з нашими українськими колегами, щоб висловити свою повагу до того, що вони зробили, а також висловити повагу та зацікавленість до того, як вони думають про нову Україну", - сказав Снайдер.

Він зауважив, що зараз Україна стала "чи не найцікавішим місцем на світі, де має та може відбутися серйозна дискусія з етики, політики та культури".

Конференція триватиме до 19 травня. Обговорення пройдуть у приміщеннях Києво-Могилянської академії. Загалом заплановано проведення семи панельных дискусій.

Обговорення проводитимуться українською, російською, німецькою, французькою, польською та англійською мовами. За задумом організаторів, на кожній панелі щонайменше один з гостей розмовлятиме мовою, яка для гостя не є рідною. Це має показати повагу до мови як такої та продемонструвати, що обговорення універсальних речей вимагають від всіх учасників особливих зусиль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-