Італія скорбить за мігрантами, що потонули біля острова Лампедуза. Фото
Як повідомляють іноземні ЗМІ, лік загиблим іде на сотні. За останніми даними, на затонулому судні було близько 500 мігрантів з Північної Африки. Наразі рятувальники виявили тіла 134 загиблих, у тому числі вагітної жінки та трьох маленьких дітей. Попередньо під уламками човна залишається ще близько сотні тіл загиблих. Не менше 250 чоловік вважаються зниклими безвісти.
Врятуватися змогли 155 осіб. Вони розповіли, що люди на борту розклали багаття з ковдр, щоби привернути увагу до судна, яке поламалося, однак вогонь швидко поширився судном і воно перекинулося.
Італійський міністр назвав інцидент європейською трагедією, а президент Італії Джорджіо Наполітано вже заявив про необхідність активізувати розробку нового законодавства у сфері міграційної політики.
За інформацією ООН, більшість мігрантів були з Еритреї та Сомалі.
Як повідомляв Укрінформ, 3 жовтня вранці біля берегів італійського острова Лампедуза зазнав аварії невеликий човен, що перевозив понад 500 нелегальних мігрантів.
Тіла мігрантів, які потонули внаслідок аварії човна поблизу острова Лампедуза, лежать у порту, Італія, 3 жовтня 2013 року.
Пожежники переносять тіло мігранта, який потонув, з човна берегової охорони в порту Лампедузи, Італія, 3 жовтня 2013 року.
Рятувальники підіймають тіло мігранта, який потонув внаслідок аварії човна поблизу острова Лампедуза, Італія, 3 жовтня 2013 року.
Фото: photo.ukrinform.ua


