Ворог атакував Одесу, пошкоджені будинки та автівки
Укрінформ
Ворог атакував Одесу, пошкоджені будинки та автівки, є руйнування.
Про це у Телеграмі повідомив очільник Одеської МВА Сергій Лисак, передає Укрінформ.
"Внаслідок масованої ворожої атаки, пошкоджено декілька житлових будинків та автівки. Повністю зруйновано одноповерхову будівлю", - йдеться у дописі.
На місцях вже працюють рятувальники та всі міські служби, розгортається оперативний штаб.
Інформація про постраждалих наразі уточнюється.
Як передавав Укрінформ, росіяни вночі атакували Конотоп, безпілотник влучив у багатоповерхівку.
Фото ілюстративне