На Волині легковик зіткнувся з автобусом, постраждали двоє дорослих і четверо дітей

На Волині легковик зіткнувся з автобусом, постраждали двоє дорослих і четверо дітей

Фото
Укрінформ
У селі Жабка Луцького району легковик зіткнувся з автобусом, постраждали двоє дорослих і четверо дітей. Усіх госпіталізували.

Про це повідомило Головне управління Нацполіції у Волинській області, передає Укрінформ.

У поліції зазначили, що дорожньо-транспортна пригода сталася 17 травня.

“Водій Ford Sierra, 1988 року народження, здійснюючи маневр обгону, допустив зіткнення з автобусом сполученням Луцьк-Жабка, що повертав ліворуч”, - йдеться в повідомленні.

За даними поліції, внаслідок аварії керманич легковика отримав політравму та інші ушкодження. Його дружина – переломи. Черепно-мозкові травми, забої, вивихи й переломи отримали чотири неповнолітніх дочки подружжя.

Усіх постраждалих госпіталізували.

Читайте також: У Полтаві продовжили арешт фінському волонтерові за обвинуваченням у смертельній ДТП

Як повідомляв Укрінформ, в Охтирці Сумської області в ДТП загинуло немовля, ще двоє дітей травмувалися.

Фото: Нацполіція

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-