На Сумщині через детонацію безпілотника загинули двоє чоловіків
Укрінформ
У Путивльській громаді на Сумщині двоє чоловіків загинули внаслідок детонації частини безпілотника, яку вони завантажили в автомобіль.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров, передає Укрінформ.
«Вранці у Путивльській громаді двоє чоловіків виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував», - поінформував Григоров.
За його словами, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.
Як повідомляв Укрінформ, на Сумщині 12-річний хлопець приніс додому невідомий предмет, який вибухнув, дитину госпіталізували з травмами.
Фото: Сумська ОВА