На Рівненщині оприлюднили прізвище чоловіка, який стріляв з автомата по групі оповіщення
Як передає Укрінформ, про це повідомляє поліція області.
«Увага! На Рівненщині тривають пошуки зловмисника, який може бути озброєним. Калінін Павло Сергійович, 1978 р.н., житель Дубенщини», - йдеться у повідомленні.

У поліції знову нагадали прикмети чоловіка: худорлявої статури, зріст близько 170 см, має коротке волосся із сивиною. Був одягнений у камуфляжний одяг.
Як наголошується, розшукуваний може бути озброєним, тож людей закликають бути обережними та не намагатися самостійно його затримати. А у разі виявлення радять не наближатися і негайно телефонувати за номерами телефонів 102, 112, 050-032-72-34, 0365-632-702, або звертатися до будь-якого територіального підрозділу поліції.
У поліції наголошують, що анонімність гарантують.
Як повідомляв Укрінформ, 29 квітня на Рівненщині чоловік з автомата відкрив вогонь по групі оповіщення, один військовий та поліцейський зазнали поранень. Особу зловмисника встановлено, його розшукують. В області введено спеціальну поліцейську операцію.
Фото: Нацполіція