У Харкові на станції метро чоловік стріляв зі стартового пістолета
Укрінформ
У Харкові на станції метро "Історичний музей" чоловік у стані сп'яніння стріляв зі стартового пістолета.
Про це повідомила журналістам пресслужба Головного управління Національної поліції в Харківській області, передає кореспондент Укрінформу.
"26 квітня о 21:10 на станції метро "Історичний музей" цивільна особа у стані алкогольного сп'яніння зробила один постріл вгору зі стартового пістолета", - розповіли в управлінні.

Постраждалих немає.
Правоохоронці встановлюють усі обставини, проводиться збір матеріалу.
Як повідомлялося, 25 квітня у Бучі Київської області чоловік у стані сп'яніння влаштував стрілянину, його затримали поліцейські.
Фото: Поліція Харківської області