Війська РФ ударили по Новомиколаївці на Запоріжжі, є знеструмлення
Укрінформ
Російська армія завдала удару по селищу Новомиколаївка Запорізької області, без світла залишилися понад 4400 абонентів у різних населених пунктах.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Укрінформ.
"Ворог атакував селище Новомиколаївка. Внаслідок удару знеструмлено понад 4400 абонентів у різних населених пунктах Запорізького району", - йдеться у дописі.
Ремонтні роботи розпочнуться, щойно дозволить безпекова ситуація, додав Федоров.
Як повідомлялося, 25 квітня у Запоріжжі вибуховою хвилею пошкоджений навчальний заклад.
Фото: Марія Ковальчук