Війська РФ ударили по Новомиколаївці на Запоріжжі, є знеструмлення

Війська РФ ударили по Новомиколаївці на Запоріжжі, є знеструмлення

Укрінформ
Російська армія завдала удару по селищу Новомиколаївка Запорізької області, без світла залишилися понад 4400 абонентів у різних населених пунктах.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Укрінформ.

"Ворог атакував селище Новомиколаївка. Внаслідок удару знеструмлено понад 4400 абонентів у різних населених пунктах Запорізького району", - йдеться у дописі.

Читайте також: Війська РФ упродовж дня понад 20 разів обстріляли Дніпропетровщину, троє постраждалих

Ремонтні роботи розпочнуться, щойно дозволить безпекова ситуація, додав Федоров.

Як повідомлялося, 25 квітня у Запоріжжі вибуховою хвилею пошкоджений навчальний заклад.

Фото: Марія Ковальчук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-