Удар по АЗС на Полтавщині: кількість постраждалих зросла до чотирьох

Удар по АЗС на Полтавщині: кількість постраждалих зросла до чотирьох

Фото
Укрінформ
Кількість поранених унаслідок влучання російського дрона в автозаправну станцію на Полтавщині зросла до чотирьох, рятувальники загасили пожежу та завершили розбір завалів.

Про це повідомляє ДСНС, передає Укрінформ.

«Внаслідок удару виникла пожежа та руйнування будівлі. Постраждали четверо людей - троє водіїв та касир. Пошкоджено автомобілі, будівлю та обладнання станції», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до ліквідації наслідків ворожої атаки залучалися рятувальники, піротехніки та кінологи ДСНС, спеціальна техніка й інженерне обладнання.

«Пожежу ліквідовано. Роботи з розбору завалів завершено», - додали у ДСНС.

Читайте також: На Полтавщині через падіння уламків ворожого безпілотника спалахнула пожежа на підприємстві

Як повідомлялося, у Полтавському районі російський безпілотник ударив по автозаправній станції, внаслідок чого виникла пожежа, за попередніми даними, постраждав чоловік.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-