На Полтавщині повністю відновили електропостачання після атаки РФ

На Полтавщині повністю відновили електропостачання після атаки РФ

Укрінформ
У Кременчуцькому районі Полтавської області повністю відновили електропостачання, яке було відсутнє через нічну атаку РФ.

Про це повідомив у Телеграмі т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут, передає Укрінформ.

“Станом на цю годину електропостачання, яке було відсутнє через ворожу атаку у Кременчуцькому районі, повністю відновлено”, - зазначив Когут.

Він подякував енергетикам за роботу.

Читайте також: У Кременчуці відновили автомобільний рух пошкодженим мостом через Дніпро

Як повідомляв Укрінформ, унаслідок нічної атаки РФ на Полтавщині зафіксовані пошкодження транспортної інфраструктури та аварійне відключення електропостачання.

У ніч проти 7 вересня Росія здійснила масовану атаку дронами та крилатими ракетами на Україну. Під вогнем були Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Кременчук, Одеса.

Президент Володимир Зеленський поінформував, що внаслідок нічного обстрілу в Україні загинули 4 людини, ще 44 зазнали поранень.

Фото Укрінформу можна купити тут.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-