На Кіровоградщині знищили термобаричну бойову частину ворожого безпілотника

На Кіровоградщині знищили термобаричну бойову частину ворожого безпілотника

Укрінформ
На Кіровоградщині поліцейські вибухотехніки знищили термобаричну бойову частину ворожого БПЛА.

Про це повідомила поліція Кіровоградщини, передає Укрінформ.

Зазначається, що на території області виявили збитим один з ударних дронів, які РФ використала під час повітряної атаки по Україні. На місце події прибули фахівці відомчої вибухотехнічної служби та обстежили бойову частину БПЛА вагою понад 50 кг, яка заглибилась у землю та не здетонувала.

«Вибухотехніки сантиметр за сантиметром викопали боєприпас вручну, оскільки задіяння спеціалізованої техніки могло призвести до трагічних наслідків, тому що невідомо, в якому він був стані», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Сумщині знешкодили нездетонований заряд російського дрона

Бойова частина із термобаричним та уламковим ефектом становила значну загрозу у разі вибуху. Об’єкт знищили методом контрольованого підриву.

Як повідомляв Укрінформ, у Кіровоградській області вибухотехніки поліції знищили бойову частину російської крилатої ракети, яка не здетонувала.

Portmone.Billing: зручна система для спрощення роботи ОСББ і комунальних підприємств

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-