З Краснопільської громади на Сумщині евакуювали ще 40 людей

З Краснопільської громади на Сумщині евакуювали ще 40 людей

Відео
Укрінформ
З прикордонної Краснопільської громади на Сумщині, яка зазнає постійних російських обстрілів, евакуювали ще 40 людей, серед яких одна дитина.

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба ГУ ДСНС у Сумській області, передає Укрінформ.

"23 березня співробітники ДСНС провели евакуацію мешканців Краснопільської громади, яка зазнає масованих ворожих обстрілів. Не дивлячись на всі складнощі, сьогодні рятувальники вивезли у безпечне місце 40 осіб, серед яких одна дитина. Більшість евакуйованих – це літні люди та громадяни з обмеженою мобільністю", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Білі янголи» за добу евакуювали із прикордоння Сумщини 35 людей

Зазначається, що для проведення евакуації з населених пунктів, які зазнають інтенсивних обстрілів, застосовують бронеавтомобілі ДСНС.

Як повідомляв Укрінформ, минулої доби в Краснопільській громаді внаслідок обстрілів поранена цивільна особа, пошкоджено 13 приватних будинків, а також нежитлові приміщення.

Фото ілюстративне

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-