На Тернопільщині дружини військових навчаються на трактористок

На Тернопільщині дружини військових навчаються на трактористок

Фото, відео
Укрінформ
У області 7 жінок, чоловіки яких на фронті, безкоштовно пройшли професійне навчання на тракториста - машиніста сільськогосподарського виробництва. 

Про це про це кореспонденту Укрінформу повідомили в Тернопільській ОДА.

«Відповідно до бюджетної програми заходів із професійної адаптації ветеранів та членів їх сімей, а також членів сімей Захисниць і Захисників України сім жінок з Тернопільщини змогли отримати права категорія А1 (тракторист). Загалом професійне навчання в рамках програми пройшли 54 особи, з них 29 жінок, - розповідає директорка департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Оксана Смолій.

Серед тих, хто нещодавно отримав посвідчення, 36-річна Вікторія Буричка із села Плоске Кременецького району. ЇЇ чоловік на фронті з 2022 року. Родина має велике господарство, а також 4 гектари землі.

Жінка розповідає, що спершу рідні не всерйоз сприйняли її намір навчитися водити трактор, однак чоловік підтримав і порадив скористатися цією можливістю.

Вікторія мріє про трактор і самотужки обробляти своє поле. А ще, щоб чоловік повернувся додому і вони господарювали разом.

Фото Юлії Томчишин, Укрінформ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-