На деокупованих територіях Херсонщини відкрили пʼять центрів телемедицини

На деокупованих територіях Херсонщини відкрили пʼять центрів телемедицини

Укрінформ
На деокупованих територіях Херсонщини, де бракує лікарів, відкрили пʼять центрів телемедицини.

Про це повідомила у Фейсбуці Херсонська обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.

“На Херсонщині відкрили пʼять центрів телемедицини. Вони працюватимуть у деокупованих громадах, в яких проживає кілька тисяч людей. Через брак лікарів, люди не завжди можуть оперативно отримати необхідну допомогу. Тож громадська організація «Кейсерс» забезпечила медсестер на місцях усім необхідним для відкриття телемедичних центрів”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні ухвалили закон про телемедицину

За даними ОВА, приміщення облаштовані меблями, пристроями для проведення аналізу крові та сечі, а також мають генератори, старлінки та компʼютери для організації телемедичних консультацій.

Також медустанови отримали телемедичне обладнання, серед якого кардіограф, електронний стетоскоп, спірограф, usb-отоскоп.

“Завдяки цьому медсестри можуть записати роботу серця пацієнта, зробити фото вуха, провести інші дослідження та передати результати лікарям. Зараз проводять тренінги, на яких вчать медсестер користуватися цим обладнанням та програмами, щоб проводити телемедичні консультації”, - пояснили в адміністрації.

Читайте також: Уряд схвалив Стратегію розбудови телемедицини до 2025 року

Центри телемедицини створила ГО «Кейсерс» завдяки отриманому гранту за програмою «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Читайте також: Лікар за телемедичну послугу несе відповідальність, на відміну від консультації – юрист

Як повідомлялося, на Херсонщині у межах програми «Пліч-о-пліч» відновили близько 600 будинків, у 400 ще ведуться роботи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-