В Калуші створюють комунальний індустріальний парк «Галіція»

В Калуші створюють комунальний індустріальний парк «Галіція»

Укрінформ
На Прикарпатті в місті Калуші створюють комунальний індустріальний парк «Галіція».

Про це кореспонденту Укрінформу розповів Калуський міський голова Андрій Найда.

«Ми створюємо комунальний індустріальний парк під назвою «Галіція». На сесії ми вже ухвалили його концепцію і віддали документи на реєстрацію… Площа парку - 20 га. Плануємо його, переважно, під виробництво скла, будматеріалів, виробів з бетону, гіпсу», - зазначив Найда.

За його словами, там зможуть налагодити виробництво не менше шести підприємств. З бізнесом, додав Найда, працюватиме управляюча компанія.

Мер Калуша зауважив, що від початку війни місто прийняло 25 релокованих підприємств. Деякі з них мають намір звести у Калуші виробництво «з нуля». Йдеться про заводи покрівельних матеріалів та підшипниковий. Ініціатива належить харківським виробникам.

«У нас 70% релаксованого бізнесу з Харківщини. Ми є індустріальним містом, Харків – теж, очевидно, є взаємозв’язок… У чому наша перевага? У нас є тисяча гектарів промислових земель і вони об’єднані в один комплекс із відповідними санітарно-захисними зонами…», - зауважив Найда.

Ще один індустріальний парк Калуська громада планує звести у селі Боднарів.

Наразі в громаді працює приватне підприємство « Kalush Industrial HUB». Він став площадкою для підприємницького та креативного розвитку, місцем для проведення конференцій та фестивалів.

Читайте також: Уряд створив індустріальний парк «Долина Стрий» на Львівщині

Індустріальний парк або промисловий парк — територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля.

Фото: vikna.if.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-