Чернігівська суддя заявила про підробку документів щодо вироку та ухвали суду

Чернігівська суддя заявила про підробку документів щодо вироку та ухвали суду

Укрінформ
Суддя Новозаводського районного суду міста Чернігова Олена Карапута повідомила Вищу раду правосуддя, що невідома особа підробила вирок, ухвалу та розпорядження про виконання вироку суду.

Як передає Укрінформ, про це на своєму сайті повідомляє Вища рада правосуддя.

За інформацією в.о. керівника Чернігівської обласної прокуратури, за повідомленням судді Карапути до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого частиною першою статті 376 (втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення) Кримінального кодексу України.

Під час проведення перевірки відомостей, викладених суддею, ВРП дійшла висновку, що обставини виявлення підробки вироку, ухвали та розпорядження про виконання вироку можуть мати наслідком порушення основних засад судочинства та завдань суду, а також нести загрозу авторитету правосуддя. Крім того, вказані обставини можуть дискредитувати репутацію Карапути та підірвати довіру до Новозаводського районного суду міста Чернігова.

Читайте також: Двоє суддів Верховного Суду пішли у відставку

“З огляду на викладене Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР”, - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно суддя Приморського районного суду міста Одеси Лариса Єршова також повідомила ВРП про підроблення невідомими особами ухвал у справі про накладення арешту на грошові кошти ТОВ «ФИРМА ХОРОШАЯ». Вона також зазначила, що відповідно до інформації, яка міститься в автоматизованій системі документообігу, у провадженні взагалі не перебувала така справа і, відповідно, жодні судові рішення у цій справі не можуть існувати.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-