Вже ідентифікували тіла близько 200 загиблих на звільнених територіях Миколаївщини і Херсонщини

Вже ідентифікували тіла близько 200 загиблих на звільнених територіях Миколаївщини і Херсонщини

Укрінформ
На звільнених територіях Миколаївської та Херсонської областей відпрацьовано 50 локацій імовірних поховань, пошуковці ідентифікували тіла близько 200 загиблих.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Телеграмі.

На звільнених територіях Миколаївської та Херсонської областей пошукові групи Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти продовжують відпрацьовувати локації ймовірних поховань.

"Пошуковці взялися до справи з першого дня деокупації. Працювати доводиться в надскладних умовах, адже безпекова ситуація тут досі нестабільна. Наразі відпрацьовано 50 локацій, де фахівці вже розшукали й ідентифікували тіла близько 200 загиблих", - ідеться у повідомленні.

Командам допомагають місцеві жителі, які вказують на досі невідомі масові місця поховань. Поки наймасовіше виявлено в Ізюмі, втім і на інших локаціях трапляються не менш масштабні за чисельністю загиблих могили.

Також не припиняються пошукові роботи, ексгумація й ідентифікація тіл у Донецькій і Харківській областях..

«Наші пошуковці працюють, ризикуючи власним життям. Весь процес дуже довгий і складний, він може затягнутися на місяці. Командам допомагають місцеві жителі, які вказують на досі невідомі нам масові місця поховань. Поки наймасовіше виявлено в Ізюмі, втім і на інших локаціях трапляються не менш масштабні за чисельністю загиблих могили», – підкреслив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Читайте також: На Київщині ексгумували вже 1368 тіл загиблих унаслідок російського вторгнення

Як повідомлялося, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247.

У вихідні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21.

Повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

Фото: Мінреінтеграції

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-