Київстар відновлює зв`язок на звільненій Харківщині і будує нові базові станції

Київстар відновлює зв`язок на звільненій Харківщині і будує нові базові станції

Укрінформ
Телеком-оператор "Київстар" відновив мобільний зв`язок у десяти звільнених містах і селищах - у Вовчанському, Ізюмському, Чугуївському та Балаклійському районах Харківщини. Про це Укрінформу повідомили в компанії.

Інженери компанії з 13 по 23 вересня відновили роботу мережі мобільного зв`язку в населених пунктах Балаклія, Білий Колодязь, Борівське, Вишнева, Вовчанськ, Волохів Яр, Ізюм, Петрівське, Шевченкове, Чкаловське.

«Компанія успішно долає складнощі, які виникають при будівництві і обслуговуванні стільникових базових станцій у звільнених населених пунктах. Зокрема, при відсутності електроенергії для підтримки роботи мережі використовуються стаціонарні і пересувні дизель-генератори. А там, де волоконно-оптична інфраструктура сильно пошкоджена, інженери Київстару застосовують обладнання Starlink», - сказали телеком спеціалісти Київстару, які беруть участь у відновлюваних роботах.

Київстар зберігає за усіма своїми абонентами, які знаходяться на тимчасово окупованій території, їх мобільні номери і кошти на рахунках. Мешканці деокупованих населених пунктів можуть одразу користуватись послугами мобільного зв`язку, як тільки вони стають доступними.

Крім того, завдяки національному роумінгу, послугами мобільного зв`язку мережі Київстар можуть користуватись також абоненти інших мобільних операторів України.

Читайте також: Київстар продовжує інвестиції у відновлення та розбудову «Домашнього інтернету»

У Київстарі зазначили, що триває будівництво мережі 4G на всій підконтрольній Україні території для стабільної роботи послуг зв`язку та інтернету. За 8 місяців 2022 року спеціалісти компанії збудували 302 нових базових станцій мобільного зв’язку, а також здійснили роботи з оновлення та модернізації 5,5 тисяч працюючих базових станцій. За шість місяців 2022 року телеком-оператор інвестував у будівництво та розвиток мережі в Україні майже 1,7 млрд грн.

Як повідомлялось, Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове телебачення.

Акціонер Київстару – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи торгуються на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-