Мешканець Вінниці створив петицію щодо перейменування вулиці на честь Бориса Джонсона

Мешканець Вінниці створив петицію щодо перейменування вулиці на честь Бориса Джонсона

Укрінформ
Вінничанин створив петицію, в якій просить міську владу перейменувати вулицю на честь прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, який допомагає Україні у боротьбі з російською агресією.

Про це йдеться у петиції, опублікованій вінничанином Олександром Кучером на платформі електронної дипломатії «Місцеві петиції», передає Укрінформ.

«Перейменувати вулицю на честь Бориса Джонсона доцільне і обґрунтоване з причин того, наскільки велику підтримку надав нашій країні Александр Борис де Пфеффель-Джонсон — британський політик та колишній журналіст і Британія, як країна, в цілому», - написав Кучер.

Автор петиції пропонує перейменувати на честь британського прем'єр-міністра вулицю Тімірязєва, названу на честь Климента Тімірязєва, - російського біолога, жодним чином не пов’язаного з Вінницею, Поділлям та Україною. Окрім того, він відомий активною підтримкою більшовицького перевороту 1917 року.

Дана ініціатива з'явилась на платформі «Місцеві петиції» 24 травня, наразі вона набрала 76 із необхідних 350 голосів аби її розглянула Вінницька міська рада. Голосування за петицію завершиться через 12 днів.

Читайте також: Місто Южноукраїнськ хоче перейменуватися на Південноукраїнськ

Як повідомлялося, у квітні у Вінниці в ході декомунізації перейменували перейменували сім топонімів з проросійськими назвами. Загалом міська Рада з питань історії, культурної спадщини та топоніміки пропонує перейменувати у Вінниці 194 топоніми (вулиці, провулки, проїзди, тупики), змінивши загалом 82 назви.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-