На Волині замироточили ікони

На Волині замироточили ікони

Фото
Укрінформ
У селі Шклинь Горохівської грмади сталося незвичайне явище: на кількох образах і хресті, що знаходились у вівтарі, з’явилося миро, його виділення посилюється під час молитви за мир.

Про це у Фейсбуці повідомила Волинська єпархія Православної Церкви України, передає Укрінформ.

«У храмі Благовірних князів Бориса і Гліба с. Шклинь Горохівського деканату сталося незвичайне явище. На кількох образах і хресті, що знаходились у вівтарі, з’явилося миро», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що першим незвичайне явище побачив 13-річний паламар Степан Кривенький, який 28 березня відмикав церкву. Запашний струмочок тік від ікони Зіслання Святого Духа. Тож поспішив сповістити про це настоятеля парафії протоієрея Михайла Стрільчука. Надалі диво поширилося на ікони «Тайна вечеря», Почаївської Божої Матері, старий хрест.

Відповідно до чинного в єпархії порядку, релігійні предмети, із якими, ймовірно, сталося чудо, було винесено на середину храму і за ними з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла спостерігають.

Помічено, що мироточення посилюється під час молитви (акафістів, молебнів за мир, що правляться зараз), тобто виключається якийсь фізичний вплив на ці речі.

До парафії, довідавшись про диво, приїжджають перші прочани.

Читайте також: Епіфаній благословив українців на боротьбу з окупантами

Храм на честь Бориса і Гліба, одних із перших давньоруських святих, зведено у Шклині десять років тому. Раніше тут стояла церква, споруджена у 1864 році (теж Борисо-Глібська, але престольний празник у селі – на Покрову, бо, ймовірно, ще давніший храм був Покровським). «За совєтів» святиню переробили в музей атеїзму. Коли її врешті було повернуто православним, будівля виявилася непридатною через старість. А в 2019-му ця парафія перейшла у до Православної церкви України.

Фото: Волинська єпархія Православної Церкви України

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-