На Прикарпатті захисні споруди можуть укрити майже 100% населення - ОДА

На Прикарпатті захисні споруди можуть укрити майже 100% населення - ОДА

Укрінформ
На Прикарпатті фонд захисних споруд може укрити майже 100% населення.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА з посиланням на начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимира Стебницького, передає Укрінформ.

«Наявність фонду захисних споруд дає можливість укрити майже 100% населення області», - зазначив Стебницький, розповідаючи про захист населення області від факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та дії засобів ураження в умовах ускладнення воєнно-політичної ситуації.

За словами Стебницького, прикарпатський фонд налічує 790 захисних споруд, в тому числі – 112 сховищ, та 678 протирадіаційних укриттів, з яких 78% готові або обмежено готові до використання за призначенням. У них може укритися 107,6 тис. осіб.

«Разом з тим, для укриття прикарпатців можуть бути використані понад 200 тисяч підвальних та інших заглиблених приміщень у приватних садибах, переважно в сільських населених пунктах, загальною місткістю понад 700 тис. осіб (64% населення області)», - йдеться у повідомленні ОДА.

Читайте також: Кожен житель України має знати, де найближче укриття - глава МВС

Тут додають, що ще близько 200 тисяч прикарпатців можуть використати у разі потреби для укриття підвали та підземні стоянки.

Як повідомляв Укрінформ, у Краматорську на Донеччині опублікували мапу, де вказані 203 захисні споруди міста, які можуть бути використані як укриття.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-