Полтавським депутатам забракло голосів для дострокової відставки Мамая

Полтавським депутатам забракло голосів для дострокової відставки Мамая

Оновлено
Укрінформ
У Полтаві присутні на сесії депутати міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Мамая, але для прийняття такого рішення забракло голосів.

За відставку Мамая висловилися 23 з 24 учасників таємного голосування, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Один бюлетень було визнано недійсним.

Утім, згідно із законодавством, за дострокове припинення повноважень міського голови повинні проголосувати не менш як дві третини депутатів від загального складу ради. Для Полтави ця кількість складає 29 осіб. Отже, рішення про відставку не прийнято.

Як повідомляв Укрінформ, 9 грудня депутати "Європейської солідарності" в Полтавській міській раді оприлюднили заяву з вимогою відставки Мамая.

4 грудня полтавський голова у програмі одного з телеканалів заявив про те, що на території України воюють "наддержави" - США та Росія. При цьому наша країна є "плацдармом", де "брат іде на брата". Він також висловив жаль через те, що Україна розірвала економічні відносини з країною-агресором. За ці висловлювання полтавського мера внесли до бази Центру "Миротворець".

Олександр Мамай двічі обирався на посаду міського голови Полтави - у 2010 та в 2015 роках. 14 вересня 2018 року Полтавська міська рада висловила йому недовіру та позбавила повноважень. 22 листопада 2020 р. знову обраний міським головою Полтави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-