За рік до швидкісного інтернету підключили майже тисячу сільських шкіл - Шкарлет

За рік до швидкісного інтернету підключили майже тисячу сільських шкіл - Шкарлет

Укрінформ
Упродовж нинішнього року до широкосмугового інтернету було підключено 977 шкіл в сільській місцевості.

Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет на пресконференції щодо підсумків освітньої та наукової діяльності у 2021 році, передає кореспондент Укрінформу.

"У 2021 році до широкосмугового інтернету підключено 977 закладів освіти в сільській місцевості в межах проєкту «Інтернет-субвенція», 691 школу підключено до державного електронного журналу, 100% управлінь освіти - до електронної звітності, на 80% наповнений реєстр вчителів», - сказав Шкарлет.

За його словами, у 6394 школах відкрито 18 681 інклюзивний клас, кількість асистентів учителів перевищує 17 тисяч. Загалом у країні для дітей з особливими освітніми потребами працює 637 інклюзивно-ресурсних центрів.

Міністр також поінформував, що з 2022 року запрацює «Школа супергероїв» — державне підприємство, яке буде забезпечувати надання освітніх послуг дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Міністерства освіти та науки, упродовж року в дитячих садках створено майже 11,5 тис. додаткових місць.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-