Громади на лінії розмежування зебезпечують альтернативними джерелами енергії

Громади на лінії розмежування зебезпечують альтернативними джерелами енергії

Фото
Укрінформ
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з НАК«Нафтогаз» забезпечили громади на лінії розмежування у Луганській та Донецькій областях альтернативними джерелами енергії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Мінреінтеграції.

Зокрема зазначається, що впродовж 2021 року виконано план з енергетичної модернізації 64 об’єктів – по 32 у Луганській та Донецькій областях. Реалізація програми передбачала встановлення стовпів вуличного освітлення, зупинок, лавок та «сонячних дерев» з фотоелектричними панелями і розетками для зарядки засобів стільникового зв’язку.

Крім того, у рамках проєкту встановили дахові сонячні електростанції на 6 лікарських закладах, 12 об`єктах соціально-культурного призначення, 19 об’єктах інфраструктури, а також у сервісних зонах контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

"Автономні вуличні ліхтарі є економною альтернативою традиційному освітленню, оскільки не потребують затрат енергоносіїв, та мають тривалий термін експлуатації. До того ж, застосування альтернативних джерел енергії забезпечує безперебійну роботу освітлювальних установок в темний час доби та зменшує енергозалежність", - зауважують в Мінреінтеграції.

Також зазначається, що забезпечення автономними освітлювальними установками населених пунктів, розташованих в безпосередній близькості від лінії розмежування - це один з пріоритетних напрямів спільної діяльності Мінреінтеграції з органами виконавчої влади Донецької та Луганської областей.

Фото: Мінреінтеграції

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-