У Кривому Розі провели технічне відкриття найбільшого в Україні центру «Дія.Бізнес»

У Кривому Розі провели технічне відкриття найбільшого в Україні центру «Дія.Бізнес»

Укрінформ
У Кривому Розі відбулося технічне відкриття найбільшого в Україні центру "Дія.Бізнес", який має дати новий поштовх для для місцевих підприємців.

Як передає Укрінформ, про це віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Фейсбуці.

"600 квадратних метрів та десятки інноваційних послуг. Сьогодні провели технічне відкриття найбільшого в Україні центру "Дія.Бізнес" - у Кривому Розі. Наразі локація готова, а команда зібрана та проходить навчання", - написав він.

Федоров наголосив на важливості Кривого Рогу як індустріального центру для економіки України й наявності в міста потенціалу для розвитку малого та середнього бізнесу.

Також віцепрем'єр висловив упевненість у тому, що центр "Дія.Бізнес" буде новим поштовхом для місцевих підприємців.

"Ми активно розвиваємо інфраструктуру центрів, що покриють всю країну та працюватимуть як єдиний механізм за світовими стандартами надання послуг. Велика ідея нашого проєкту - щоб кількість бізнесів в Україні зростала. І ми з кожним центром наближаємось до однієї з наших головних цілей - стати країною підприємців", - зазначив Федоров.

Офіційне відкриття центру у Кривому Розі відбудеться в січні 2022 року. Тут надаватимуть безкоштовні консультації від експертів за різними напрямами. Також місцеві підприємці зможуть брати участь у бізнес-подіях, навчатись на освітніх програмах, знаходити інвесторів і партнерів, тестувати продукт на спеціальній pop-up-локації тощо.

Проєкт створений за сприяння підприємства "Рудомайн" та Visa. Технічним партнером виступає Huawei Ukraine, партнером з безпеки - Ajax Systems.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство цифрової трансформації 29 листопада проведе Online Summit, під час якого презентує нові послуги на порталі "Дія".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-