Не пустять у транспорт і можуть відсторонити від роботи: на Київщині з 21 жовтня нові правила

Не пустять у транспорт і можуть відсторонити від роботи: на Київщині з 21 жовтня нові правила

Укрінформ
Невакциновані жителі Київської області з 21 жовтня не зможуть користуватись громадським транспортом, а працівників низки закладів можуть відсторонити від роботи без збереження зарплати.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

Як інформує КОДА, водії, члени екіпажу та пасажири повинні будуть мати один із вказаних документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; для регіонів «жовтого» рівня – документ, що підтверджує отримання хоча б однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях,
  • негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку порталу “Дія”;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрестест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.
Читайте також: Документи, необхідні для поїздок та перельотів між регіонами з 21 жовтня

"Ці обмеження набудуть чинності з 21 жовтня. Проте вони не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів", - зазначили в КОДА.

Також у Київській області працівників низки закладів можуть відсторонити від роботи без збереження зарплати, якщо вони не вакцинуються від COVID-19.

"Якщо за місяць вони щеплення не зроблять, їх будуть вимушені відсторонити від роботи без збереження заробітної плати на період карантину", - наголосили в КОДА.

Обов’язковій вакцинації підлягають: працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих адміністрацій та їх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної, середньої, у тому числі спеціальної, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Читайте також: Щеплення проти грипу та COVID-19 можна робити в один день - імунолог

Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення.

Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті.

Як повідомляв Укрінформ, 12 жовтня у КОДА заявили, що у Київській області працівників низки закладів можуть відсторонити від роботи без збереження зарплати, якщо вони не вакцинуються від COVID-19.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-