У Запоріжжі відкрили пам'ятний знак загиблим воїнам 55-ої артбригади

У Запоріжжі відкрили пам'ятний знак загиблим воїнам 55-ої артбригади

Фото
Укрінформ
У Запоріжжі на території військової частини А-1978 відкрили меморіальний знак у пам'ять про 33 загиблих бійців 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

На урочисте відкриття запросили сім'ї загиблих бійців, особовий склад бригади, ветеранів, волонтерів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цей пам'ятник дійсно потрібен не тільки для нас, які знали цих героїв, а також для нових військовослужбовців в армії. Тут також проводяться дитячі екскурсії. Всі ми повинні пам'ятати і бачити ці імена », - говорить молодший сержант, командир відділення Катерина Матюха.

У Запоріжжі відкрили меморіал на згадку про загиблих бійців 55 артбригади / Фото: Ольга Звонарьова, Укрінформ

На пам'ятному знаку - імена всіх 33 бійців-артилеристів, які загинули в боях на сході країні з 2014 року. На пам'ятному знаку зображена карта України, на якій відзначені місця загибелі артилеристів.

"Тепер кожен день боєць, проходячи малим плацом, буде згадувати ці імена на меморіалі ... Вони завжди будуть перед очима", - зазначив колишній військовослужбовець 55 артбригади Павло Марценюк.

Читайте також: До України після реабілітації в Грузії повернулися учасники АТО та ООС

Встановити пам'ятний знак на території частини - це ініціатива самих військовослужбовців. Він створювався за кошти самих військових.

Як повідомлялося, вчора бійці 55 артбригади отримали червоні берети.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-