Нікопольські феросплавники знову пікетують офіс ПриватБанку у Дніпрі

Нікопольські феросплавники знову пікетують офіс ПриватБанку у Дніпрі

Фото
Укрінформ
У Дніпрі біля головного офісу ПриватБанку у понеділок знову зібралися на акцію протесту працівники Нікопольського феросплавного заводу.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, людей з прапорами та банерами прийшло більше, ніж у п’ятницю. Вони не висували офіційних вимог, лише стукали палицями по касках і шуміли.

За словами прес-секретаря ПриватБанку Олега Серги, у п’ятницю вони організували для мітингувальників гарячий чай та встановили біотуалети. «Банк – банком, а ми ж люди», - зауважив він.

Працівники Нікопольського заводу феросплавів пікетували офіс "Приватбанку" у Дніпрі / Фото: Микола М'якшиков, Укрінформ

Утім, у банку все ж побоюються провокацій. «Використання робітників підприємства, одним із власників якого є структури колишніх акціонерів ПриватБанку, для організації тиску на банк викликає чимало питань», - зазначили у фінустанові.

Як повідомляв Укрінформ, у Дніпрі 20 вересня під офісом ПриватБанку зібралося близько 500 працівників Нікопольського феросплавного заводу. Люди протестували проти невиплати їм заробітної плати, спричиненої, нібито, виконанням значних зобов’язань заводу перед Національним банком України згідно з нещодавнім рішенням суду.

Водночас у Нацбанку вважають, що будь-які заяви з цього приводу є безпідставними і маніпулятивними та є наслідком безвідповідальної політики керівництва підприємства.

Читайте також: Данилюк: Турбулентність навколо "Привату" негативно вплине на фінансову систему

В НБУ наголосили, що у травні 2018 року Національний банк подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить АТ "Нікопольський завод феросплавів". Це майно було передано в заставу як забезпечення зобов’язань АТ КБ "ПриватБанк" за кредитом рефінансування. 28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між Національним банком України та АТ "Нікопольський завод феросплавів", ініціатором якої виступило підприємство. Згідно з мировою угодою АТ "НЗФ" зобов’язалося погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна, на яке Національний банк звертав стягнення у цьому судовому процесі. Причому погасити всю суму зобов’язань у розмірі 21 млн грн за угодою підприємство мало можливість упродовж 12 місяців рівними частинами без комісії.

Проте, уже 6 вересня 2019 року АТ "Нікопольський завод феросплавів" достроково виконало зобов’язання перед Національним банком за цією мировою угодою, добровільно за рішенням керівництва заводу погасивши всю суму заборгованості.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-