На етно-рок-фестивалі KOZAK Fest через буревій обвалився дах сцени

На етно-рок-фестивалі KOZAK Fest через буревій обвалився дах сцени

Укрінформ
Під час найбільшого етно-рок-фестивалю України, що наразі відбувається на Дніпропетровщині, почався сильний дощ та буревій, негода спричинила обвал даху сцени.

Тисячі людей намагаються врятуватися від негоди, повідомив у своєму Instagram співак Pianoбой.

Музикант написав, що через страшний буревій "на фестивалі обвалився дах сцени" і що "можуть бути постраждалі". На жаль, він зазначив, що більше інформації про ситуацію не має, але додав, що тисячі людей "намагаються покинути фестиваль під стіною дощу".

"Твориться хаос, падають дерева. Бажаю всім людям вийти з цієї халепи живими та здоровими, бережіть себе та близьких", – наголосив Шуров.

на жаль, через страшний буревій на фестивалі обвалився дах сцени. можуть бути постраждалі. більше інформації на цей момент не маю, крім того, що багато тисяч людей намагаються покинути фестиваль під стіною дощу і твориться хаос, падають дерева. частина групи знаходиться у готелі за 40 км (світла скрізь немає), частина - на майданчику, де залишились наш автобус та інструменти. група в безпеці. бажаю всім людям вийти з цієї халепи живими та здоровими, бережіть себе та близьких.

Публикация от Dmitry Shurov (@dmitry_shurov)

Нагадаємо: KOZAK Fest - найбільший етно-рок-фестиваль центральної України. 2019 року захід відбувається 31 травня та 1-2 червня в урочищі Княжі Байраки на Дніпропетровщині. Присвячений фестиваль традиційно до перемоги Богдана Хмельницького у битві під Жовтими Водами.

Минулого року фестиваль відвідали понад 100 тисяч людей. У 2019 році серед виконавців – "СКАЙ", "Друга Ріка", "Онука", Detach, "Чумацький шлях", Наталка Карпа та багато інших.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-