Двоє російських поліцейських попросили притулку в Україні

Двоє російських поліцейських попросили притулку в Україні

Відео
Укрінформ
На Харківщині у пункті пропуску “Гоптівка” до українських прикордонників звернулись двоє громадян РФ, які попросили політичного притулку в Україні.

“Сьогодні в пункті пропуску “Гоптівка” до співробітників Держприкордонслужби звернулось двоє громадян РФ з проханням політичного притулку в Україні. Ці громадяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичний притулок в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в ДПСУ, за словами самих громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин в аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ. Зараз стосовно цих правоохоронців на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим комітетом замовна кримінальна справа.

Читайте також: Затримали найманця "ДНР", який кілька років переховувався в Росії

“Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням “зверху”, вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю”, - зазначається в повідомленні.

У Держприкордонслужбі підкреслили, що нині проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-