У Херсоні підписали меморандум щодо реалізації прав і соцгарантій для ветеранів

У Херсоні підписали меморандум щодо реалізації прав і соцгарантій для ветеранів

Укрінформ
Під час робочої поїздки на Херсонщину міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз підписала меморандум про співпрацю між міністерством, облдержадміністрацією та облрадою щодо реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Головна мета поїздки – ознайомитися з закладами, де мають надаватися медичні послуги ветеранам війни, а також підписання меморандуму з облдержадміністрацією та облрадою», - зазначила Фріз, спілкуючись з журналістами.

«Міністерство наразі формує свою політику у питаннях захисту ветеранів, яка має діяти на місцях. Якщо буде прийнято загальнодержавну програму, то ми, як Херсонська обласна державна адміністрація, готові до її імплементації», - каже голова ОДА Андрій Гордєєв.

Читайте також: На Вінниччині 50 родин загиблих учасників АТО та інвалідів І-ІІ груп отримали житло

Багато проблемних питань озвучили під час зустрічі з Фріз херсонські ветерани.

«Це забезпечення житлом, це надання пільг, це уніфікація посвідчень, це уніфікація пільг як для родин загиблих, так і для учасників бойових дій, це необхідність спрямовувати зусилля міністерства на розробку програм національно-патріотичного виховання, на формування позитивного іміджу ветеранів, необхідність підтримки їхнього бізнесу», - зазначила міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-