Луганщина може лишитися без води через борги Лисичанського водоканалу

Луганщина може лишитися без води через борги Лисичанського водоканалу

Укрінформ
Луганське енергетичне об'єднання заявило, що 26 березня можливе нове знеструмлення найбільшого підприємства, що постачає воду споживачам на підконтрольній Україні частині Луганської області.

Таке попередження оприлюднене на офіційній сторінці ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" в Facebook.

«Лисичанський водоканал нарощує заборгованість за електроенергію семимильними кроками. І вже найближчим часом, 26 березня 2019 року можливе нове знеструмлення найбільшого підприємства, що постачає воду споживачам на підконтрольній Луганщині. Звертаємо вашу увагу на те, що в ЛЕО неодноразово просили вирішити цю гостру проблему як міську владу Лисичанська, так і облдержадміністрацію, і це далеко не увесь список безрезультатних звернень щодо вчасного розв'язання проблеми», - заявляє ТОВ «ЛЕО».

Зазначається, що нещодавно ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» отримало лист від ДП «Укрінтеренерго» - постачальника електричної енергії ЛКСП «Лисичанськводоканал» - про припинення постачання електричної енергії з 9.00 години 26 березня у зв’язку з існуючою заборгованістю за спожиту електричну енергію та 31.03.2019 у зв’язку з припиненням дії договору на постачання електричної енергії.

Щодо питання про заключення договору на поставку електроенергії Лисичанськводоканалу від ТОВ «ЕНЕРА СХІД», то він передбачає передоплату.

12 березня 2019 року в Лисичанській міській раді відбулася позачергова сесія, яка мала б розв'язати питання про виділення коштів для водників, де директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Максим Фатьянов звернувся за підтримкою до міської влади, адже самостійно здолати кризу підприємство не може. Але на засіданні не дійшли жодних домовленостей. Позачергова сесія міської ради Лисичанська, яка відбулася 14 березня, теж не принесла ніяких позитивних результатів.

Читайте також: Марчук сказав, коли зможуть відремонтувати міст в Станиці Луганській

Враховуючи безрезультатність розв'язання питання заборгованості ЛКСП «Лисичанськводоканал», Луганське енергетичне об'єднання попередило, що вимушене знеструмити водоканал і порадило населенню зробити запас води.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-