У Тернополі відкрили потужний кардіоцентр

У Тернополі відкрили потужний кардіоцентр

Укрінформ
Понад 45 мільйонів гривень вкладено у реконструкцію та оснащення одного із найбільших в західному регіоні України кардіологічних центрів, який відкрили у Тернополі.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Відкриття такого центру дозволить робити операції на відкритому серці, стенувати коронарні судини, ефективно встановлювати кардіостимулятори, використовувати різноманітні види ангіографічних досліджень та більш ефективно реабілітувати пацієнтів», - сказав кореспонденту агентства Василь Бліхар, головний лікар Тернопільської обласної університетської лікарні, де почав діяти новий кардіоцентр.

Читайте також: За програмою "Доступні ліки" у 2018 році відшкодували рецептів на 1 мільярд

За словами голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, на реконструкцію кардіоцентру з обласного бюджету було виділено 20 мільйонів гривень і понад 22 мільйона  – для придбання ангіографічного обладнання.

За статистикою, у Тернопільській області в середньому щороку із серцевими хворобами до лікарень потрапляє понад тисяча сто пацієнтів, п’ята частина з яких помирає через брак відповідного медичного обладнання для ефективного лікування.

Читайте також: З 1 липня запровадять 54 безкоштовні аналізи та дослідження

Фахівці сподіваються, що після введення в експлуатацію карідологічного центру спостерігатиметься позитивна динаміка лікування хворих.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-