На Сумщині відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр

На Сумщині відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр

Фото
Укрінформ
У місті Глухів Сумської області запрацював новий інклюзивно-ресурсний центр для дітей віком від 2 до 18 років, які мають особливі освітні потреби.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в прес-службі Глухівської міської ради.

«Інклюзивно-ресурсний центр створено з метою забезпечення права особливих дітей на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Наразі тут обслуговується 154 дитини з особливими освітніми потребами, які мешкають у місті та Глухівському районі», - зазначили у прес-службі.

Ремонт та устаткування необхідного для дітей району інклюзивного навчального закладу було зроблено за кошти міського і районного бюджетів та державної освітньої субвенції.

В інклюзивно-ресурсному центрі обладнані 5 кабінетів, які оснащено відповідними засобами, предметно-ігровим, розвивальним та корекційним середовищем.

На сьогодні свої професійні послуги дітям надають 6 працівників: логопеди, психолог, дефектолог та реабілітолог.

Читайте також: На Вінниччині тергромади взялись за формування соціальних служб

Згідно з інформацією департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, наразі в області функціонує більше 20 інклюзивно-ресурсних центрів, а загалом їх передбачається створити понад 30.

На сьогодні у районах та об’єднаних територіальних громадах визначаються з базою під такі центри та працюють над пристосуванням їх до вимог.

Фото: hlukhiv-rada.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-