На Луганщині мобільні бригади допомагають постраждалим від насильства

На Луганщині мобільні бригади допомагають постраждалим від насильства

Укрінформ
На Луганщині розвивають мережу бригад психосоціальної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«...Допомога мобільних бригад стосовно профілактики, виявлення та реагування на факти насильства є дуже значною. Маючи власний транспорт, фахівці як самостійно, так і у співпраці з органами влади мають змогу надавати допомогу жителям найвіддаленіших сіл та селищ області. Серед пріоритетів у роботі у 2019 році зазначено сприяння забезпеченню стійкості послуг існуючих мобільних бригад за рахунок коштів місцевих бюджетів та створення бригад на території інших міст, районів та ОТГ області», - йдеться в повідмленні.

Читайте також: Набув чинності закон проти булінгу в школах

Наразі на Луганщині із 2015 року з ініціативи Фонду ООН у галузі народонаселення за підтримки ЮНІСЕФ та Української фундації громадського здоров'я працюють шість мобільних бригад психосоціальної допомоги: у містах Рубіжне та Сєвєродонецьк, а також у Кремінському, Новоайдарському, Попаснянському та Станично-Луганському районах.

За час своєї діяльності фахівцями бригад, до складу яких входять соціальні працівники та психологи, проведено 3363 виїзди, надано 31469 індивідуальних консультацій, проведено 572 групових інформаційних заняття щодо попередження ґендерного насильства, у яких взяли участь 15325 осіб.

Крім того, спільно із суб’єктами соціальної роботи проведено 456 спільних групових заходів щодо попередження ґендерного насильства. У Троїцькій об’єднаній територіальній громаді при Центрі надання соціальних послуг також створено мобільну бригаду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-