На Херсонщині кількість хворих на грип зменшилась на 15%

На Херсонщині кількість хворих на грип зменшилась на 15%

Укрінформ
На Херсонщині протягом тижня кількість людей, які захворіли на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), зменшилась майже на 15%.

Про це поінформувала у суботу державна установа "Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

"Інформація щодо епідемічних порогів та захворюваності на грип та ГРВІ за 52 тиждень епідемічного сезону 2018 - 2019 років. У порівнянні з попереднім 51-м тижнем 2018 року по області відмічається зниження захворюваності на 14,5%", - йдеться у повідомленні.

За інформацією обласного лабораторного центру, протягом 52-го тижня в області захворіли на грип та ГРВІ 4395 осіб, з них госпіталізовано 157 осіб. Загалом по регіону показник захворюваності на грип та ГРВІ, за результатами 52-го тижня, менше епідпорогового рівня на 18%.

Читайте також: Під Харковом від грипу померло немовля

За результатами попереднього 51-го тижня показник захворюваності на грип та ГРВІ був меншим епідпорогового рівня на 4,1%. А за результатами 50-го тижня - меншим епідпорогового рівня на 3%.

Стосовно щеплення проти грипу, то його отримали на Херсонщині станом на 29 грудня 2018 року 4984 особи. Щеплення проводилися на усіх адміністративних територіях регіону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-