На Чернігівщині відновлять роботу два поштових відділення

На Чернігівщині відновлять роботу два поштових відділення

Укрінформ
У двох населених пунктах Чернігівщини, де внаслідок поштової реформи були закриті поштові відділення, їх знову відкриють.

Таку обіцянку на нараді в облдержадміністрації дала керівник філії Чернігівської дирекції ПАТ "Укрпошта" Олена Дорошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уже з 3 січня відновлять роботу два відділення стаціонарного зв’язку у Седневі (Чернігівський район) та Жадові (Семенівський район)", — сказала Дорошенко.

За її словами, на сьогодні мережа чернігівської дирекції Укрпошти налічує 90 комп’ютеризованих стаціонарних відділень у населених пунктах, де проживає понад 2 тис. осіб, і 130 пересувних поштових відділень. Останні обслуговують 1465 сіл із населенням до 2-х тисяч осіб. "Відділення на колесах" базуються в 10 містах і селищах-райцентрах.

Дорошенко запевнила, що існуюча мережа забезпечує надання всього спектру поштових, фінансових, комерційних та інших послуг поштового зв’язку, у тому числі, доставку відправлень, періодичних друкованих видань, пенсій, соціальних допомог та ін.

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник зазначив, що керівництво кожного району має чітко проаналізувати власні проблеми у сфері поштового зв’язку та знайти шляхи їх вирішення. Зокрема, подбати про розміщення покажчиків будинків та вулиць, підбір кадрів, оренду приміщень на пільгових умовах, збільшення передплати періодичних видань тощо.

Як відомо, минулого тижня, на зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та гендиректором Укрпошти Ігорем Смілянським Президент України Петро Порошенко дав доручення забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Читайте також: Держкордон, медицина, пошта: оприлюднили порядок денний засідання уряду

Як повідомляло агентство, реформа поштового зв’язку, що у червні п.р. була розпочата на Чернігівщині й полягала у заміні стаціонарних відділень пересувними — в населених пунктах із населенням до 2 тис. осіб, викликала хвилю протестів. Люди скаржилися на необхідність годинами виглядати машину і стояти в чергах, несвоєчасну доставку пенсій і преси, неможливість вчасно оплатити комунальні послуги тощо. Газетярі зі свого боку нарікали на значне скорочення передплати на їхні видання. Попри незручності й протести в трьох пілотних районах, експеримент був поширений на всю область.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-