На Луганщині 10 добу триває підземний страйк шахтарів

На Луганщині 10 добу триває підземний страйк шахтарів

3608
Ukrinform
У Луганській області 16 гірників шахти імені Капустіна ДП "Лисичанськвугілля" десяту добу страйкують на глибині 600 метрів під землею, вимагаючи виплатити зарплати.

Про це повідомляє у Facebook голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

"Сьогодні на шахті “ім. Г.Г. Капустіна” стався обвал. Завалило шостий західний польовий відкаточний штрек. В результаті огляду місця аварії, попередньо зроблено висновок, що завалено 10 погонних метрів гірничої виробки. 

Саме у цій виробці знаходяться 16 протестувальників. Вони не збираються покидати місце свого перебування. Гірники оцінили ситуацію та зробили висновок, що в них є два запасних виходи на поверхню", - написав Волинець. 

Читайте також: Цьогоріч виконавча служба стягнула 356 мільйонів боргу із зарплати - Мін'юст

Як повідомляв Укрінформ, підземний страйк шахтарів розпочався 19 жовтня 2018 року. Спочатку під землею на знак протесту залишилися 18 гірників першої зміни, потім до них приєдналися 15 шахтарів другої зміни. Заборгованість перед гірниками Шахти ім. Капустіна перевищує 126 млн 862 тис. грн. 

Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський опублікував відеозвернення від шахтарів.

У свою чергу, омбудсмен Людмила Денісова звернулася до Міненерговугілля та Держпраці щодо необхідності вжиття невідкладних заходів для виплати заборгованості з зарплати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-