Кіровоградська область придбає для Ічнянського району тисячу

Кіровоградська область придбає для Ічнянського району тисячу "квадратів" скла

Укрінформ
Для ліквідації наслідків вибухів на території військових складів в Ічнянському районі Чернігівської області, Кіровоградська ОДА придбає та передасть тисячу квадратних метрів скла.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив начальник управління з питань цивільного захисту Кіровоградської ОДА Володимир Слінченко.

«До нас надійшов лист з Чернігівської ОДА з інформацією про їх потребу в будівельних матеріалах. Я зв’язався з колегами з Ічнянської РДА і з’ясував, що їм потрібно 1000 квадратних метрів скла. Наразі ми координуємо всі кошти наших благодійних фондів. Домовимося з постачальником, перерахуємо йому кошти, і туди (в Ічнянський район) поставка скла буде здійснена в середу», - розповів Слінченко.

Читайте також: Додому повернулися майже всі евакуйовані з-під Ічні

Під час брифінгу в Кіровоградській ОДА перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко повідомив, що наразі в області готуються допомогти Чернігівщині коштами.

«Перший напрям в нашої допомоги – надання коштів з бізнесу. На сьогодні підприємці області готові спрямувати 327 тисяч гривень на потреби жителів постраждалої території. Ці кошти можуть бути перераховані на рахунки лише на чітко визначену допомогу чи придбання матеріалів, вказаних постраждалою стороною. Другий напрям – міжбюджетна допомога. Усі території – 21 район, 4 міста обласного значення та 13 об’єднаних територіальних громад області – готові на позачергових сесіях місцевих рад розглянути питання про виділення фінансового ресурсу жителям Ічні. Третій напрям – здійснення прямих поставок необхідних будівельних матеріалів та речей з території Кіровоградської області на територію Чернігівської», - зазначив чиновник.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 9 жовтня на території військового складу Міноборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Із зони ураження евакуювали 12,5 тисяч осіб.

На ранок 12 жовтня ДСНС очистила від вибухонебезпечних предметів усі автодороги до населених пунктів у межах 16-кілометрової зони від військового складу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-