На Черкащині радитимуться щодо стану річки Рось, де масово гине риба

На Черкащині радитимуться щодо стану річки Рось, де масово гине риба

Фото
Укрінформ
Влада Черкащини ініціює скликання міжобласної наради стосовно екологічного стану річки Рось, де вже не вперше спостерігається масовий мор риби.

До обговорення запрошують представників Київщини, Вінниччини й Житомирщини, повідомляє прес-служба Черкаської обласної держадміністрації.

"За результатами попередньо проведених в ОДА нарад ми спрямували офіційні звернення до Держводагентства та Мінекології України з тим, аби якомога швидше провести міжобласну нараду щодо екологічного стану Росі. Ми розуміємо, що річка, приміром, зарегульована в Київській області. Крім цього, постає питання функціонування локальних очисних споруд в Білій Церкві, Богуславі. Звісно, очевидним фактором впливу на стан Росі є й температурний режим, що сягає високих позначок улітку. У будь-якому випадку вирішення цієї проблеми вимагає комплексного підходу, оскільки часткове, в межах певних територій, дає результат лише на певний час", - зазначив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

Читайте також: Басейн Росі дав ім΄я Київській Русі

Це питання обговорювалося під час робочого візиту до Корсунь-Шевченківського, де посадовці з ОДА спільно з обласними службами, районною владою та громадськістю обговорили ситуацію, що сталася на Росі: там вже вдруге за останніх кілька тижнів масово гине риба.

Представники обласних та районних служб поінформували про здійснені заходи, висловили пропозиції і одержали відповідні доручення.

Фото прес-служби Черкаської ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-