Гройсман відкрив у Вінниці нове футбольне поле

Гройсман відкрив у Вінниці нове футбольне поле

Фото, відео
Укрінформ
У ході робочої поїздки до Вінниці Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відкрив новозбудоване сучасне футбольне поле Палацу дітей та юнацтва зі штучним покриттям.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні ми відкриваємо цей стадіон як символ відновлення України. Для нас стало важливим в рамках державної політики допомагати місцевим владам будувати спортивні об'єкти. У минулому році ми виділили 250 млн грн, у цьому - 370", - сказав Гройсман.

Прем'єр зауважив, що дуже хотів би, аби кожен шкільний стадіон, який наразі перебуває у занедбаному стані, був побудований за стандартами, яких дотримано у Вінниці, і пообіцяв, що це буде зроблено.

Як повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов, новозбудоване футбольне поле Палацу дітей та юнацтва зі штучним покриттям – це перше повнорозмірне футбольне поле з-поміж стадіонів муніципальних закладів Вінниці. Цей об’єкт збудований відповідно до європейських стандартів та рекомендацій щодо розмірів футбольних полів для проведення міжнародних змагань. Він буде використовуватись для розвитку дитячо-юнацького футболу у місті.

Читайте також: Гройсман запевняє, що досі не має президентських амбіцій

Загальна вартість будівництва об’єкту – 19 млн грн, із яких 8 млн грн – це кошти державного бюджету, виділені за урядовою програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України". Решта - кошти міського бюджету.

Моргунов наголосив, що реалізація цього проекту стала можливою завдяки запровадженню урядом фінансової децентралізації. Отримані ресурси дали можливість місцевому самоврядуванню розвивати інфраструктуру своїх міст.

Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям розпочалося у березні поточного року. З його території перенесли усі інженерні мережі, улаштували під ним дренаж, а також встановили нову огорожу. Об’єкт адаптували для потреб маломобільних груп населення і забезпечили належною спортивною інфраструктурою. Зокрема, трибунами на майже півтисячі місць, роздягальнями для команд з санвузлами та душовими, санвузлами для відвідувачів, освітленням території та інформаційним табло.

Поруч зі стадіоном влаштували автомобільну та велопарковки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-