У Новограді-Волинському відкрили офіс Open Space, де не буде черг

У Новограді-Волинському відкрили офіс Open Space, де не буде черг

2053
Укрінформ
Новоград-Волинський на Житомирщині став першим райцентром в Україні, де відкрили центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС), який працюватиме у форматі «Open Space».

Жителі міста зможуть отримати 12 найпопулярніших послуг без черг, про що повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.

 «Open Space» зібрав 12 найбільш популярних послуг, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану. Ми продовжуємо активно відкривати зручні та доступні для людей офіси, які надають ДРАЦСи в усіх регіонах України. Тут послуги надаються швидко, якісно та в комфортних умовах», - акцентувала під час відкриття заступниця міністра юстиції Олена Сукманова.

Читайте також: В Україні стартувала мала приватизація через систему ProZorro

У новому офісі громадяни зможуть без жодних черг отримати свідоцтво про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтво про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану, а також апостиль.

Офіси у форматі «Open Space» вже працюють у Києві, Одесі, Львові, Кропивницькому, Сумах, Миколаєві, Хмельницькому та Рівному.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-