SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight СБУ затримала на хабарі депутата Коцюбинської селищної ради - 25.05.2018 18:20 — Новини Укрінформ
СБУ затримала на хабарі депутата Коцюбинської селищної ради

СБУ затримала на хабарі депутата Коцюбинської селищної ради

Фото
709
Ukrinform
Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили на хабарах депутата Коцюбинської селищної ради на Київщині.

Про це інформує прес-центр СБУ.

"Оперативники спецслужби встановили, що один із депутатів вимагав 50 тисяч гривень на місяць від голови селищної ради Коцюбинського за прийняття рішень, необхідних для функціонування населеного пункту. За цю суму зловмисник гарантував забезпечення голосів кількох депутатів для прийняття необхідних рішень", - йдеться у повідомленні.

Співробітники СБУ також задокументували, що депутат вимагав від чиновника п’ять тисяч доларів США за результативне голосування про виділення земельної ділянки під будівництво стадіону в центральній частині селища.

Читайте також: ГПУ підозрює у хабарі члена комітету конкурсних торгів Укрцентру «Інваспорт»

Правоохоронці затримали депутата та посередника, місцевого "громадського" активіста, в Ірпені після отримання частини неправомірної вигоди у розмірі семи тисяч американських доларів.

Викривання на хабарах депутата Коцюбинської селищної ради / Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-