Перший регіональний Український Жіночий Конгрес стартував в Одесі

Перший регіональний Український Жіночий Конгрес стартував в Одесі

Відео
Укрінформ
Регіональний Український Жіночий Конгрес стартував в Одесі за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості». 

Більше як 60 учасників та учасниць з Півдня України обговорять завдання, які визначив Перший Український Жіночий Конгрес, і підготують нові тези для обговорення розвитку ґендерної політики на місцях.

У заході візьмуть участь Ірина Геращенко, перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, народні депутатки Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова та Олена Кондратюк, Уряд представлятиме Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, а Одеську обласну державну адміністрацію - її голова Максим Степанов, - повідомили організатори Конгресу.

Запрошені до тематичних обговорень представники міжнародних організацій та посольств, а також активні та успішні жінки і чоловіки з політики, бізнесу та неурядового сектору з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Конгрес має на меті об'єднати зусилля усіх учасників та зацікавлених осіб довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

Згідно із програмою Конгресу, дискусійні платформи стосуватимуться наступних питань: Збільшення представництва жінок в політиці на всіх рівнях. Необхідність чи тренд? Ґендерно орієнтоване бюджетування: успішні кейси. Ґендерні стереотипи: який їх вплив та як протидіяти дискримінації?

Крім того, будуть презентовані дослідження щодо ґендерної рівності як глобального тренду, розширення економічної участі жінок та на тему протидії дискримінації.

Наступні регіональні конгреси пройдуть восени у Львові та Харкові. Другий Український Жіночий Конгрес за участі перших осіб держави, іноземних гостей, міжнародних місій, представників бізнесу, громадського сектору та медіа відбудеться 7-8 грудня 2018 року у Києві.

Читайте також: Фільм "Жінка на війні" отримав нагороду в Каннах

Конгрес в Одесі проводиться у партнерстві із Національним демократичним Інститутом​ (NDI)​, Програмою ООН Жінки​, Міжнародним фондом електоральних систем (IFES), Проектом «Ґендерне бюджетування України».

Перший регіональний Український Жіночий Конгрес проходить 18 травня із 9:00 до 18:00 у готелі «Гагарін», вул. Гагаринське плато, 5Б.

Дискусія І

Збільшення представництва жінок в політиці на всіх рівнях - це необхідність чи тренд? 

10:00 – 12:30

Дискусія ІІ

Ґендерно орієнтоване бюджетування: успішні кейси 

13:30 – 15:30

 Дискусія ІІІ

Ґендерні стереотипи: який їх вплив та як протидіяти дискримінації? 

16:00 – 18:00

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-